dysk_5

Prezenty dla imprezowiczów

Każdy lubi dostawać prezenty. Klub 13 oferuję jako pierwszy klub we Wrocławiu taką ofertę! Sprawdź koniecznie !

Każdy kto przyjdzie do klubu przed godziną 22 dostanie od organizatorów imprezy i zespołów jakie grają zestawy upominkowe z alkoholem. Dzięki takiemu zabiegowi nasz klub cieszy się największą renomą w okolicy. Tłumy z całego miasta biegną do naszego klubu by skosztować najlepsze whiskey i drinki w mieście.

Taki zabieg pozwolił nam stworzyć naprawdę solidne zabawowe towarzystwo, które potrafi rozkręcić każdą imprezę i koncerty jakie u nas się odbywają. Cieszymy się największą renomą w okolicy, tylko u nas jest najwięcej ludzi, są najlepsze imprezy i najlepsze koncerty. Odwiedzają nas najlepsze zespoły polskie i zagraniczne, nie tylko z nurtu muzyki dance ale też rockowe, hip hopowe, popowe i z każdego innego gatunku. Nasz klub nie jest zamknięty na jednego imprezowicza, jesteśmy otwarci na różne imprezy, do silent party przez koncerty rockowe z pogo a kończąc na klasycznych dyskotekach.