drinks

Zaopatrzenie

Każdy dobrze prosperujący klub, restauracja czy lokal musi zadbać o odpowiednie zaopatrzenie. To podstawa egzystencji w gastronomii.

Jeśli klub posiada koncesję na alkohol musi znaleźć odpowiedniego dostawcę trunków do swojego lokalu. Jak zatem wybrać najlepszego i uczciwego dostawcę, dzięki któremu w naszym klubie nigdy niczego nie zabraknie?

Wybór dostawcy

Każdy dobry właściciel lokalu dba o zadowolenie swoich klientów, a co za tym idzie, dba o wysoką jakość serwowanych potraw i trunków. Dlatego też, musi dbać o to, by produkty w jego klubie były zawsze świeże, a klientowi niczego nie brakowało.

Co za tym idzie dostawca, u którego zamawiamy produkty i alkohole musi być sprawdzony i dostępny. Jeśli szukamy rzetelnego dostawcy, najlepiej zasięgnąć porady przez internet, który pełen jest opinii o poszczególnych dostawcach alkoholu, napojów oraz produktów spożywczych. Takie  informacje można znaleźć na przykład na forach i portalach gastronomicznych.

Trzeba pamiętać, że dobry dostawca zawsze ma różne rodzaje trunków począwszy od popularnego i lubianego w naszym kraju, poprzez wódkę, koniak, whisky i wino. Online często jesteśmy w stanie sprawdzić zaopatrzenie danej hurtowni, co ułatwia sprawę.

Zamówienia online

Obecnie bardzo często hurtownie i sklepy posiadają opcję zamówień online. Takie zamówienia świetnie sprawdzają się w przypadku lokali, klubów i restauracji, gdyż możemy łatwo i szybko złożyć zamówienie, które w przypadku dobrych dostawców dostarczane jest jeszcze tego samego dnia.